HomePL

skuteczne rozwiązania dla efektywnego żywienia

Innowacyjne metody żywienia służb mundurowych oraz ludności cywilnej w sytuacjach kryzysowych

Co robimy?

Kadar to polski dostawca innowacyjnych rozwiązań w obszarze żywienia dla potrzeb służb mundurowych oraz osób znajdujących się w sytuacjach kryzysowych.

Oferujemy szeroki wachlarz produktów, które umiejętnie łączymy w system żywienia dostosowany do potrzeb klienta.

W procesie tworzenia naszych produktów wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia nauki, wiedzę i doświadczenie specjalistów wielu dziedzin, realia rynkowe i środowiskowe oraz uwarunkowania kulturowe lokalizacji, gdzie proponowane przez nas rozwiązania będą potencjalnie wykorzystane.

2 stoły
3 podgrzewacze
pobieranie posiłku
punkt wydawczy 2
stołówka

wiele elementów - jedna, spójna całość

Wysokie standardy jakościowe żywności
Trwałość produktów
Szybkość przygotowania
Optymalizacja sił i środków
Standardy NATO

Do tej pory oferowano jedynie pojedyncze produkty, wyposażenie bądź sprzęt, który częściowo wspomagał funkcjonowanie w/w grup w stosunku do specyfiki realizowanych przez nich zadań.

Kadar, wykorzystując wieloletnie doświadczenie właściciela i pozostałych pracowników oraz współpracę z wieloma podmiotami w kraju i za granicą, scala pojedyncze elementy w sprawnie działający system, zapewniając właściwe zabezpieczenie żywienia dla konsumentów funkcjonujących w różnych warunkach terenowo-klimatycznych, pozostających bez możliwości korzystania ze stacjonarnych obiektów żywieniowych.

Zaprezentujemy ci nasze rozwiązania

Sprawdź naszą ofertę osobiście. Umów się na spotkanie, podczas którego, wykorzystując niezbędny ekwipunek i interesujące Cię produkty, pokażemy Ci w praktyce możliwości zastosowania naszego systemu w terenie i odpowiemy na wszelkie pytania.

602-511-850